Warning!

Close
Dane teleadresowe

 

AFRISO Sp. z o.o.
Szałsza k/Gliwic
ul. Kościelna 7
42-677 Czekanów

KRS 0000066141 Sąd Rejonowy w Gliwicach
NIP 631-19-79-176 REGON 273439075
wysokość kapitału zakładowego 300.000 zł

Tel.: (32) 330 33 55, Fax: (32) 330 33 51
e-mail: zok@afriso.pl


Wyświetl większą mapę
 
Informacje handlowe

Jakub Waleczek / Kierownik ds. kluczowych klientów
500 375 192
e-mail: jakub.waleczek@afriso.pl

Łukasz Nowacki / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
500 375 193
e-mail: lukasz.nowacki@afriso.pl

Jan Puchalski / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
505 512 280
e-mail: jan.puchalski@afriso.pl

Artur Bajsztok / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
505 512 235
e-mail: artur.bajsztok@afriso.pl

Przemysław Sulewski / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
734 138 251
e-mail: przemyslaw.sulewski@afriso.pl

Wojciech Hartliński / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
505 512 258
e-mail: wojciech.hartlinski@afriso.pl

Mateusz Burda / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
505 512 261
e-mail: mateusz.burda@afriso.pl

Agata Wika / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
505 512 205
e-mail: agata.wika@afriso.pl

Krzysztof Silbert / Regionalny Dyrektor Sprzedaży
515 240 672
e-mail: krzysztof.silbert@afriso.pl

Michał Rychlica / Kierownik ds. kluczowych klientów
515 240 673
e-mail: michal.rychlica@afriso.pl

Łukasz Kowalski / Regionalny Dyrektor Sprzedaży
515 240 669
e-mail: lukasz.kowalski@afriso.pl

Anna Kozioł / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
510 258 480
e-mail: anna.koziol@afriso.pl

Mateusz Waszak / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
787094572
e-mail: mateusz.waszak@afriso.pl

Dorota Ślązak / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
505512243;
e-mail: dorota.slazak@afriso.pl

Zadaj pytanie