Warning!

Close
Dane teleadresowe

 

AFRISO Sp. z o.o.
Szałsza k/Gliwic
ul. Kościelna 7
42-677 Czekanów

KRS 0000066141 Sąd Rejonowy w Gliwicach
NIP 631-19-79-176 REGON 273439075
wysokość kapitału zakładowego 300.000 zł

Tel.: (32) 330 33 55, Fax: (32) 330 33 51
e-mail: zok@afriso.pl


Wyświetl większą mapę
 
Informacje handlowe
mapa-1a mapa-1b mapa-1c mapa-2a mapa-2b mapa-2c mapa-3a mapa-3b mapa-3c

Emilia Hanak / Opiekun stacjonarny
kom. 510 258 476
32 330 33 78
e-mail: emilia.hanak@afriso.pl

Jadwiga Skupnik / Opiekun stacjonarny
kom. 510 258 473
32 330 33 56
e-mail: jadwiga.skupnik@afriso.pl

Joanna Grabowska / Opiekun stacjonarny
kom. 734 138 249
32 330 33 53
e-mail: joanna.grabowska@afriso.pl

Agata Wika / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 505 512 205
e-mail: agata.wika@afriso.pl

Krzysztof Silbert / Regionalny Kierownik sprzedaży
kom. 515 240 672
e-mail: krzysztof.silbert@afriso.pl

Michał Rychlica / Regionalny Kierownik sprzedaży
kom. 515 240 673
e-mail: michal.rychlica@afriso.pl

Łukasz Kowalski / Regionalny Kierownik sprzedaży
kom. 515 240 669
e-mail: lukasz.kowalski@afriso.pl

Jakub Waleczek / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 500 375 192
e-mail: jakub.waleczek@afriso.pl

Maciej Chmielecki / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 500 375 193
e-mail: maciej.chmielecki@afriso.pl

Łukasz Tuszyński / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 515 240 280

Artur Bajsztok / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 505 512 235
e-mail: artur.bajsztok@afriso.pl

Jan Puchalski / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 505 512 243
e-mail: jan.puchalski@afriso.pl

Artur Kapelan / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 505 512 217
e-mail: artur.kapelan@afriso.pl

Przemysław Sulewski / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 734 138 251
e-mail: przemyslaw.sulewski@afriso.pl

Wojciech Hartliński / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 505 512 258
e-mail: wojciech.hartlinski@afriso.pl

Mateusz Burda / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 505 512 261
e-mail: mateusz.burda@afriso.pl


Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
kom. 734 138 249
e-mail: krzysztof.silbert@afriso.pl

Zadaj pytanie