Warning!

Close

Oferta Serwisowa AFRISO

Zachowaj precyzję pomiarów na lata – skorzystaj z Oferty Serwisowej AFRISO
 

Chcąc zachować swoje urządzenie w najlepszym stanie technicznym, gotowe do wykonania precyzyjnego pomiaru w każdej chwili, należy o nie właściwie dbać. Dlatego ważne jest regularne serwisowanie każdego analizatora spalin. Serwis AFRISO zatroszczy się, by Twój analizator dokonywał precyzyjnych pomiarów przez długie lata.

OSA czyli Oferta Serwisowa AFRISO, stworzona jest dla klientów, którzy chcą regularnie serwisować swoje urządzenie. Dzięki OSA można odpowiednio zadbać o swój analizator spalin i nie martwić się o nieprzewidziane koszty serwisu.Dlaczego warto wybrać OSA?

 • stała, przewidywalna opłata roczna za serwis analizatora,
 • zawsze aktualny certyfikat kalibracji,
 • do 7 lat gwarancji na analizator z wyposażeniem,
 • gwarancja zawsze 100% sprawnego i przygotowanego urządzenia do pracy.Oferta Serwisowa AFRISO dostępna jest z urządzeniami:

 • analizatory spalin BLUELYZER ST - koszt roczny serwisu to 379,00 zł netto,
 • analizatory spalin EUROLYZER STx i MULTILYZER STe - koszt roczny serwisu to  579,00 zł netto.Coroczny serwis obejmuje w swoim zakresie pakiet usług:

 • przegląd analizatora spalin oraz wyposażenia dodatkowego,
 • niezbędne naprawy analizatora spalin i wyposażenia dodatkowego wraz z wymianą części eksploatacyjnych (w tym sensorów elektrochemicznych, filtrów, baterii, uszczelek etc.),
 • kalibracja analizatora spalin wraz z wydaniem certyfikatu kalibracji na okres dwunastu miesięcy od daty wykonania corocznego serwisu.Jak skorzystać z OSA?

 • zarejestruj swój nowy analizator spalin poprzez formularz znajdujący się na dole strony,
 • zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, na potrzeby związane z OSA.Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Oferty Serwisowej AFRISO - Pobierz PDF

 

 

Rejestracja urządzenia

 

Zachowaj precyzję pomiarów na lata – skorzystaj z Oferty serwisowej AFRISO

Każdy analizator spalin wraz z upływem czasu i ilością dokonanych pomiarów zaczyna tracić swoją fabryczną dokładność. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest dokonywanie pomiarów urządzeniem, któremu można zaufać i właśnie, dlatego zachęcamy do serwisowania analizatorów wyłącznie w autoryzowanym serwisie.

Chcąc zachować swoje urządzenie w najlepszym stanie technicznym, gotowe do wykonania precyzyjnego pomiaru w każdej chwili, należy o nie właściwie dbać. Dlatego ważne jest regularne serwisowanie każdego analizatora spalin. W naszym serwisie zatroszczymy się, by Twój analizator dokonywał precyzyjnych pomiarów przez długie lata.

Dlaczego warto wybrać OSA?

Oferta serwisowa AFRISO gwarantuje stałą opłatą roczną serwisu, bez względu na naprawę jaką będzie trzeba wykonać. OSA to gwarancja zawsze 100 % sprawnego i przygotowanego do pracy urządzenia.

Ponadto:

 • Do 7 lat gwarancji na analizator z wyposażeniem
 • Zawsze aktualny certyfikat kalibracji
 • Dostawa i wysyłka analizatora na koszt AFRISO

Jak skorzystać z OSA?

Można dokonać zakupu analizatora bezpośrednio na stronie www.analizatory.pl i dodatkowo skorzystać z 5% rabatu.

Jeżeli dokonano zakupu urządzenia z innego źródła, wystarczy wejść na stronę sklepu analizatory.pl zarejestrować urządzenie i skorzystać z OSA dokonując, dodatkowego wyboru przy formularzu rejestracyjnym.

Jeżeli posiadane urządzenie zostało zakupione wcześniej tj. przed 23. Marca 2016r, również można skorzystać z Oferty Serwisowej AFRSIO. Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie sklepu internetowego www.analizatory.pl.

Serwis urządzeń

Nadrzędną cechą naszego serwisu jest profesjonalna obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego BlueLine firmy AFRISO. Szkolenia w centrum serwisowym w Niemczech oraz stałe wsparcie techniczne ze strony producenta, gwarantują najwyższą jakość i fachowość usług.

Kalibracje okresowe naszych analizatorów spalin przeprowadzane są na specjalnym stanowisku kontrolnym przy pomocy oprogramowania dostarczanego przez producenta oraz z użyciem certyfikowanych gazów wzorcowych firmy Linde Gaz.

Użytkownik sprzętu pomiarowego AFRISO może być pewien, że jego analizator spalin będzie dokonywał pomiarów emisji z należytą, wymaganą przez przepisy dokładnością.

Zapłać raz w roku za swój serwis i śpij spokojnie!

* pole wymagane

TUTAJ w polityce prywatności znajdziesz szczegółowy opis tego, w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, przekazane nam w formularzu.

Zadaj pytanie