infolinia+48 32 330 33 60

O nas

Jesteśmy częścią firmy powstałej w Niemczech ponad 150 lat temu. Spółka AFRISO w Polsce istnieje od blisko 25 lat. Nieustannie się rozwijamy – notujemy roczne obroty na poziomie 100 milionów złotych, a nasza załoga to już ponad 70 osób.

Firmę założył Adalbert Fritz w 1869 w Turyngii – nazwa pochodzi od skrótu Adalbert FRItz & SOhn, pierwotnie był to nasz adres telegraficzny. Na początku produkowaliśmy szklane przyrządy do pomiaru temperatury i ciśnienia.

Dzisiaj Grupa AFRISO to międzynarodowa sieć firm, którą zarządza już czwarte pokolenie rodziny Fritzów. Produkujemy armaturę zabezpieczającą i regulacyjną, urządzenia pomiarowe, sygnalizujące i sterujące. Nasze produkty znajdziesz na niemal wszystkich światowych rynkach.

Polska spółka AFRISO powstała w Gliwicach w 1997 roku. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Sprzedajemy urządzenia za pomocą rozbudowanej sieci dystrybucyjnej, głównie na rynku polskim, ale także je eksportujemy.

Kluczem do sukcesu było zbudowanie trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Było to możliwe dzięki naszym produktom – innowacyjnym, jakościowym, przyjaznym użytkownikom. Oprócz urządzeń klasy premium skupiamy się na najwyższym poziomie obsługi klienta, czy to przy sprzedaży, czy przy wsparciu technicznym.

Nasza załoga robi ciekawe rzeczy w nietuzinkowy sposób – jesteśmy autentyczni i spontaniczni. Szanujemy się wzajemnie, stawiamy na rodzinną i przyjacielską atmosferę. Szukamy i przyciągamy osoby pewne swojej wartości o silnych charakterach. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego i potrafimy to udowodnić wieloma konkretnymi przykładami.

 

Afriso