infolinia+48 32 330 33 60

Informacje o urządzeniu

Dane urządzenia

Błędny model urządzenia

Czynności serwisowe / informacje dot. realizacji serwisu

Działania do wykonania / dodatkowe informacje

Wybierz model urządzenia aby zobaczyć dostępne czynności serwisowe

Urządzenie zastępcze

50,00 zł / doba

Szybki serwis

150,00 zł

Informacje o zlecającym / płatność / dostawa i zwrot sprzętu

Dane zlecającego

Dane zlecającego

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

Dane osoby do kontaktu

Pole wymagane
Pole wymagane *
Pole wymagane

Sposób dostarczenia urządzenia do serwisu

Wybierz formę dostarczenia sprzętu do serwisu AFRISO

Pole wymagane

Sposób zwrotu urządzenia i płatność za usługi

Wybierz formę zwrotu urządzenia

Pole wymagane

Forma płatności (rozliczenia) za usługi serwisu

Pole wymagane

Zgody formalne

Zgoda jest wymagana

* oznacza pole wymagane

Nr seryjny urządzenia

-

Model urządzenia

-

Czynności serwisowe

-

Urządzenie zastępcze

-

Szybki serwis

-

Ceny nie zawierają podatku VAT

W jaki sposób realizowana jest usługa serwisowa?

  1. Wypełnijzgłoszenie serwisowe.
  2. Wydrukuj gotowe zlecenie serwisowe wysłane jako załącznik w wiadomości e-mail.
  3. Odpowiednio zapakuj i zabezpiecz urządzenie do transportu razem z wydrukowanym zleceniem serwisowym. Pamiętaj aby urządzenie było czyste i naładowane.
  4. Wyślij urządzenie lub oczekuj na kuriera, który obierze urządzenie i dostarczy je bezpłatnie do serwisu. Kurier zjawi się z listem przewozowym po paczkę do dwóch dni roboczych od daty przesłania zgłoszenia serwisowego.
  5. W określonych przypadkach technik skontaktuje się w celu przedstawienia kosztorysu i uzyskania jego akceptacji.
  6. Po zakończeniu czynności serwisowych urządzenie odsyłane jest za pośrednictwem kuriera wraz z protokołem naprawy/kalibracji.
Zamknij

Regulamin usługi wypożyczenia analizatora zastępczego

Zamówienie dodatkowej usługi wypożyczenia analizatora zastępczego jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

Aby skorzystać z usługi wypożyczenia analizatora zastępczego należy zgłosić własny analizator spalin do serwisu poprzez Zgłoszenie serwisowe on-line na stronie analizatory.pl oraz zaznaczyć opcję wypożyczenia analizatora zastępczego wraz z potwierdzeniem warunków regulaminu.

Wypożyczenie analizatora zastępczego jest płatne. Koszt usługi to 50,00 zł (netto) za każdy dzień użytkowania wypożyczonego sprzętu. Czas liczony jest od pierwszego dnia, w którym analizator zastępczy jest w posiadaniu klienta od rana do wieczora do ostatniego takiego dnia. Maksymalny płatny okres wypożyczenia analizatora zastępczego to 5 dni. Jeśli naprawa analizatora spalin w serwisie twa dłużej, nie są naliczane dalsze koszty, a całkowity koszt wypożyczenia sprzętu to 250,00 zł (netto).

Opłata za usługę wypożyczenia analizatora spalin będzie wyszczególniona na fakturze za naprawę analizatora spalin klienta, jako osobna pozycja.

Zgłaszający zobowiązuje się do odebrania od kuriera analizatora zastępczego z jednoczesnym przekazaniem analizatora przeznaczonego do wykonania usług serwisowych, oraz do potwierdzenia tego faktu poprzez podpisanie protokołu przekazania analizatora zastępczego.

Użytkownik analizatora zastępczego zobowiązuje się do przeczytania instrukcji obsługi oraz do jej przestrzegania.

Użytkownik analizatora zastępczego ponosi finansową odpowiedzialność za uszkodzenia mechaniczne lub inne wynikające w nieprzestrzegania instrukcji obsługi.

Użytkownik analizatora zastępczego zobowiązuje się do bezzwłocznego uregulowania płatności za naprawę własnego analizatora spalin oraz za wypożyczenie analizatora zastępczego. Celowe przetrzymywanie analizatora zastępczego będzie skutkowało naliczaniem opłat za kolejne dni wypożyczenia analizatora według standardowego cennika.

Użytkownik analizatora zastępczego zobowiązuje się przekazać spakowane i odpowiednio zabezpieczone urządzenie kurierowi w momencie przekazania naprawionego w serwisie analizatora spalin.

Firma AFRISO Sp. z o.o. gwarantuje, że wysyłany do klienta analizator spalin jest sprawny oraz posiada aktualny certyfikat kalibracji.

AMALIZATOR ZASTĘPCZY

MultiLyzer NG
Wartości mierzone:
O2, CO/H2, COmax, NO, temperatura spalin, temperatura otoczenia, ciąg kominowy, ciśnienie.

Wartości obliczane:
lambda, CO2, COref., NOx, NOref., NOxref., sprawność (ETA), różnica temperatur, różnica ciśnień, strata kominowa (qA), punkt rosy.

Inne funkcje i cechy:
wbudowana pamięć, możliwość wprowadzenia 5 nowych paliw, graficzna wizualizacja rdzenia spalin i lambdy optymalnej, LCD podświetlany, port IrDA (komunikacja z drukarką), spełnia wymagania normy: PN-EN 50379-2.

W skład zestawu wchodzi:
Multilyzer NG, sonda pomiarowa z pułapką kondensatu, czujnik temperatury otoczenia, ładowarka, zapasowe filtry, drukarka EUROprinter, torba transportowa.

 

Zamknij

Regulamin usługi szybki serwis

Zamówienie dodatkowej usługi "Szybki serwis" jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

Usługa "Szybki serwis" oznacza przyśpieszony tryb wykonywania napraw / kalibracji elektronicznych urządzeń pomiarowych, gdzie urządzenie odsyłane jest najpóźniej na drugi dzień od daty przyjęcia go do serwisu z wykorzystaniem priorytetowych przesyłek kurierskich.

Aby skorzystać z usługi "Szybki serwis" należy zgłosić własny analizator spalin do serwisu poprzez Zgłoszenie serwisowe on-line na stronie analizatory.pl oraz zaznaczyć opcję Szybki serwis wraz potwierdzeniem warunków regulaminu.

Skorzystanie z usługi "Szybki serwis" jest płatne. Koszt usługi to 150.00 zł (netto).

Opłata za usługę zostaje naliczona jedynie w przypadku kiedy naprawa urządzenia kwalifikuje się do wykonania w określonym w regulaminie terminie (zależy to m.in. od zakresu naprawy, dostępności części itp.) oraz jeśli termin zostanie dotrzymany.

Klienta zamawiający usługę "Szybki serwis" akceptuje, że potwierdzenie kosztów naprawy będzie odbywało się telefonicznie. W celach realizacji usługi wymagane jest szybkie podjęcie decyzji.

Aby dotrzymać terminu odesłania urządzenia po naprawie z usługą "Szybki serwis" określonego w niniejszym regulaminie urządzenie po naprawie zostanie odesłane z płatnością za pobraniem przez kuriera. Na życzenie klienta urządzenie może być odesłane z płatnością przedpłata po przesłaniu potwierdzenia przelewu za naprawę.

Opłata za usługę "Szybki serwis" będzie wyszczególniona na fakturze za naprawę analizatora spalin klienta jako osobna pozycja.

Firma AFRISO sp. z o.o. dołoży wszelkich starań, aby zamówiona przez klienta usługa "Szybki serwis" została zrealizowana.

Zamknij
Afriso