infolinia+48 32 330 33 60

EUROLYZER S1

Dotknij błękitnej alternatywy w analizie spalin

Czas, precyzja i niezawodność

Seria analizatorów spalin AFRISO BlueLine Eurolyzer S1 została zaprojektowana, tak aby umożliwić Ci łatwy i szybki oraz precyzyjny pomiar parametrów gazów spalinowych oraz w razie potrzeby wygenerować, protokół dostosowany do potrzeb Twoich i klienta. Wybierając analizatory Eurolyzer możesz mieć pewność, że  serwisowane źródło ciepła spełnia wszelkie normy i jest bezpieczne dla zdrowia, życia i środowiska.

Analizator AFRISO BlueLine  Eurolyzer S1 to urządzenie zamknięte w kompaktowej obudowie charakteryzującej się podwyższoną szczelnością  w klasie IP42 z  kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. Analizator posiada zintegrowane mocne magnesy neodymowe, wbudowaną pamięć pozwalająca na zapisanie  ponad 10 000 pomiarów.  Komfort użytkowania urządzenia to zasługa ekranu dotykowego oraz dotykowego panelu obrotowego z ledowym wskaźnikiem postępu.

Użytkownik może obsługiwać urządzenie poprzez dotykowy ekran lub dotykowy panel obrotowy (o czułości pozwalającej na obsługę w rękawicach ochronnych), lub korzystając z  trybu mieszanego. 

euro1.png

Analizator spalin AFRISO BlueLine EUROLYZER S1 to urządzenie  wyposażone standardowo w sensor tlenowy o wyjątkowej bo aż siedmioletniej trwałości objęty pięcioletnią gwarancją, Analizator podsiada także sensor CO z kompensacją wodoru.

Niewątpliwą zaletą analizatora spalin AFRISO BlueLine EUROLYZER S1 jest wysoka precyzja pomiarowa. Regularnie serwisowane urządzenie gwarantuje długą żywotność i tanią eksploatację przez lata. 

Możliwość indywidualnej konfiguracji i rozbudowy

Cenioną przez instalatorów cechą analizatorów AFRISO BlueLine serii EuroLyzer S1 jest elastyczna konstrukcja umożliwiająca indywidualne skonfigurowanie i doposażenie urządzenia, tak aby odpowiadało jak najlepiej codziennym potrzebom. Urządzenie można wyposażyć w pomiar ciągu kominowego oraz pełny manometr różnicowy. Wśród istotnych akcesoriów do  analizatorów EUROLYZER S1 należy wymienić:

  •    - Opcjonalną drukarkę,
  •    - Modułową sondę pomiarową umożliwiająca podłączenie różnych końcówek pomiarowych,
  •    - Możliwość rozbudowy o sensor NO pozwalający na pomiar tlenków azotu.

 

euro2.png

Wiele możliwości i prosty wybór

Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów wciąż rozwijamy technologię pomiarów gazów spalinowych i serwisu kotłów wprowadzając nowe rozwiązania z zakresu analizatorów AFRISO BlueLine. Wiemy, że naszym zadaniem jest stworzenie możliwość, ale także ułatwienie wyboru. Na podstawie popularnych wyborów skonfigurowaliśmy 3 podstawowe zestawy dostosowane do różnych zastosowań i indywidulanych potrzeb. 

500x450.jpg

Zestaw START to ekonomiczne rozwiązanie dla instalatorów rozpoczynających swoją przygodę z serwisem kotłów. Zestaw przystosowany do obsługi kotłów gazowych, olejowych i na pellet. Zawiera wszystko czego możesz potrzebować, aby wykonać serwis lub uruchomić kocioł.

Elementami zestawu są:

- Analizator spalin EuroLyzer S1,

- Sonda pomiarowa 170 mm z przewodami 1,8 metra,

- Dwukomorowa pułapka kondensatu ułatwiająca wychwytywanie wilgoci,

- Czujnik temperatury otoczenia,

- Pełna dokumentacja wraz z protokołem kalibracji,

- Torba transportowa,

- Szybka ładowarka USB,

- Zestaw dodatkowych filtrów.

500x450.jpg

Zestaw STANDARD to rozwiązanie dla każdego instalatora, który zamierza obsługiwać małe lub średnie kotły opalane gazem, olejem lub pelletem. Zestaw zawiera:

- Analizator spalin EuroLyzer S1 z pomiarem ciągu kominowego,

- Sondę pomiarową 170 mm z przewodami 1,8 metra,

- Dwukomorową pułapkę kondensatu ułatwiająca wychwytywanie wilgoci,

- Czujnik temperatury otoczenia,

- Pełną dokumentację wraz z protokołem kalibracji,

- Torbę transportową,

- Szybką ładowarkę USB,

- Zestaw dodatkowych filtrów.

500x450.jpg

Zestaw PRO to rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników ceniących porządek i rozbudowane możliwości pomiarowe. Zestaw zawiera:

- Analizator spalin EuroLyzer S1 z pomiarem ciągu kominowego oraz pełnym manometrem różnicowym,

- Modułową sondę pomiarową z możliwością zmiany lanc pomiarowych, wyposażoną w przewody o długości 2,4 metra,

- Lance pomiarową 180 mm,

- Dwukomorową pułapkę kondensatu ułatwiająca wychwytywanie wilgoci,

- Czujnik temperatury otoczenia,

- Pełną dokumentacja wraz z protokołem kalibracji,

- Torbę transportową,

- Szybką ładowarkę USB,

- Zestaw dodatkowych filtrów.

Każdy z proponowanych zestawów można w razie potrzeby rozszerzyć o sensor do pomiaru tlenków azotu (NOx) i/lub drukarkę!

Uwaga: Przedstawione powyżej propozycje stworzyliśmy, na podstawie popularnych wyborów naszych klientów. Jeżeli jednak potrzebujesz zestawu indywidulanie dopasowanego do Twoich potrzeb napisz do nas na: info@analizatory.pl  a na pewno przygotujemy i wycenimy zestaw, który idealnie spełni Twoje indywidualne oczekiwania!

Wybór ułatwiający Twoja prace

Zaletą analizatora spalin EuroLyzer S1 AFRISO BlueLine jest jego uniwersalność i elastyczność polegająca na możliwości rozbudowy zestawów analizatorów o dodatkowe akcesoria ułatwiający codzienną pracę. Postaw na wygodę i szybkość pracy!

Znamy Twoje potrzeby i warunki pracy.  Zawarta zestawach Torba transportowa została wykonana z twardego tworzywa sztucznego obszytego przyjemnym w dotyku materiałem. Dodatkowo dla większej ochrony analizatora torbę okuliśmy metalem i wyposażyliśmy w kieszenie na dokumenty.

700x400.jpg
700x400.jpg

Potrzebujesz czegoś większego? Walizka transportowa, hard shell case wykonana z odpornego tworzywa sztucznego i wypełniona profilowaną pianką, wyposażona w praktyczną kieszeń na dokumenty, pozwoli Ci odpowiednio zabezpieczyć i zabrać Twój analizator wszędzie.

Potrzebujesz więcej swobody w wyborze sondy kominowej? Nasze opcjonalne, modułowe rozwiązanie pozwoli wybrać Ci odpowiednią długość sondy. Możesz także zaopatrzyć się w gięta sondę przeznaczoną do trudno dostępnych przewodów kominowych. Większa pułapka kondensatu i powiększony filtr cząstek stałych pozwoli Ci zadbać o urządzenie nawet przy pomiarach w kotłach na paliwa stałe i odseparować urządzenie od wilgoci ze spalin.

700x400.jpg
700x400.jpg

Najpopularniejszym wyborem wśród akcesoriów pozostaje drukarka termiczna na podczerwień: EURO-Printer II. Możesz także wybrać drukarkę na BlueTooth!

Rejestrator danych: Data loger to rozwiązanie dla tych którzy potrzebują zapisać nie tylko wynik pomiaru, ale także jego przebieg i udokumentować punkt wyjściowy oraz efekt regulacji. Zapisuj pomiary na karcie pamięci w odpowiadających Ci interwałach (np. co sekundę, dwie lub co minutę, tak jak potrzebujesz i twórz wykresy). Rejestrator wygeneruje dla Ciebie plik .xml, który łatwo odczytasz korzystając z naszej aplikacji lub  z  zewnętrznego oprogramowania.

700x400.jpg

Komunikacja podstawą udanego przedsięwzięcia

700x400.jpg

Analizatory Eurolyzer S1 AFRISO BlueLine bez trudu skomunikujesz ze swoim smartphonem lub komputerem.

Pobierając darmową aplikacje na telefon lub urządzenie z Windows podłączysz urządzenia za pomocą BT. Dzięki temu będziesz mógł zarejestrować pomiary w czasie, rysować wykresy, a także generować profesjonalne protokoły pomiarowe i dodawać dane klientów  oraz swojej firmy.

Wszystkie dane z analizatora zapiszesz  w popularnym formacie PDF i udostępnisz ze swojego urządzenia tak jak lubisz: poprzez pocztę e-mail, za pośrednictwem WhatsApp’a albo innej aplikacji, której używasz do transferu danych. Jeżeli chcesz uzyskać protokół z samym wynikiem pomiaru możesz także wyświetlić na analizatorze kod QR, a następnie zeskanować go za pomocą aplikacji. Wyniki zostaną automatycznie wczytane, należy tylko dodać dane klienta i wygenerować protokół.

 

Potrzebujesz na protokole sam wynik pomiaru? Wyświetl na analizatorze kod QR a potem zeskanuj naszą aplikacja. Wyniki automatycznie zostaną wczytane, dodaj dane klienta i generuj protokół szybko i łatwo.

SERWIS? Zostaw to nam!

Europejska produkcja wszystkich komponentów gwarantuje łatwy i szybki dostęp do wszystkich części zamiennych . Polski serwis AFRISO BlueLine, dogodnie zlokalizowany w Szalszy koło Gliwic, gwarantuje ekspresową i sprawną obsługę(średnia czasu realizacji zlecenia serwisowego w minionym roku nie przekroczyła 48 h!). Zamawiając usługę SZYBKI SERWIS masz gwarancję, że  następnego dnia po otrzymaniu odeślemy sprawne urządzenie, a w razie potrzeby zapewnimy zastępcze

700x600.jpg

OSA strzeże urządzeń AFRISO

osa2.png

Jesteś wymagający tak jak my i oczekujesz więcej? Rozumiemy Cię doskonale i dlatego stworzyliśmy Ofertę Serwisową AFRISO (OSA). Dołącz i korzystaj jak wielu zadowolonych instalatorów z dodatkowych benefitów, m.in.:

- gwarancji na urządzenia pomiarowe: analizatory, manometry, detektory aż do 7 lat,

- przyśpieszonej procedury serwisowej,

- stałych i transparentnych cen

 

Aby dołączyć do OSA i cieszyć się z dodatkowych benefitów nie musisz zawierać żadnych dodatkowych umów

Dowiedź się więcej - zajrzyj tu: link

Modułowy system CAPBs

Wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe

Afriso