infolinia+48 32 330 33 60

Modułowy system CAPBs

Modułowy system pomiarowy CAPBs

Dwa uchwyty, jeden cel

Sercem naszego systemu jest uchwyt bazowy, dostępny w dwóch wersjach:

capbs-device.jpg

CAPBs device to uchwyt wyposażony w kolorowy wyświetlacz, pojemny akumulator, moduł BlueTooth i dwa złącza zainstalowane na górze i dole urządzenia. Jedno dla interfejsu ładowania (w wersji standard lub wersji data loger drugie dla wybranego przez Ciebie w danej sytuacji sensora CAPBS sens. Ten uchwyt pozwala na odczyt parametrów bezpośrednio na urządzeniu lub dzięki modułowi bluetooth na połączenie z telefonem wyposażonym w aplikacje EuroSoft Live lub jednym z naszych kompatybilnych urządzeń BlueLine.

Rozbudowany Interfejs ładowania

Standardowym wyposażeniem CAPBs device jest interfejs ładowania IF10 wpinany w jedno ze złącz urządzenia. Aby rozszerzyć możliwości urządzenia można wybrać bardziej zaawansowany moduł IF20 Data Loger wyposażony w pamięć który umożliwia zapisywanie przebiegu pomiarów w sposób ciągły lub interwałowy.

CAPBs stm to uchwyt zasilany bateriami AAA wyposażony w jedno złącze na CAPBs sens. Urządzenie przeznaczono wyłącznie do łączenia z zewnętrznym kompatybilnym urządzeniem wyposażonym w ekran takim jak smartfon z aplikacja EuroSoft Live lub kompatybilnym urządzeniem BlueLine (lista kompatybilnych urządzeń dostępna tutaj). Oferuje w zamian niższą cenę i kompaktowy rozmiar i pełną funkcjonalność!

capbs-stm.png

Szeroki wybór dostosowany do Twoich potrzeb

Skoro wybrałeś już uchwyt bazowy odpowiadający Twoim potrzebom czas dobrać do niego niezbędne w Twojej pracy głowice CAPBs sens. Szeroki wachlarz urządzeń i możliwość wyboru dokładnie tych głowic które potrzebujesz to największa zaleta naszego systemu. Nie musisz płacić kolejny raz za ekran, elektronikę czy akumulator. Robisz to raz a potem wpinać do tego układu odpowiednią głowice pomiarową.

Naszymi głowicami możesz mierzyć następujące parametry:

gs-10.png

Detekcja wycieku gazów wybuchowych

Detekcja gazu w czasie rutynowych przeglądów budynków i kotłów pozostaje kluczowa w celu zapewnienia bezpiecznego eksploatowania instalacji gazowych. W tym celu zaprojektowaliśmy i prezentujemy GS10. Głowice systemu CAPBs przeznaczoną do detekcji gazów wybuchowych.

Pomiar ciśnienia

Modułowy system CAPBs oferuje szereg głowic do pomiaru ciśnienia. Musisz jedynie połączyć uchwyt bazowy z wybraną głowicą do pomiaru ciśnienia aby otrzymać dokładny manometr cyfrowy. Nie akceptujemy żadnych kompromisów w sprawie dokładości pomiarowej.

ps20.png

EUROLYZER S1

Najnowszy analizator spalin

Afriso